Lindab Polska
17 marca 2016

Poczuj atmosferę MCE w Mediolanie!

Entuzjastyczną reakcję gości odnotowano na stoisku Lindab na targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, trwających w dniach 15-18 marca 2016, gdzie Lindab IMP Klima zaprezentowało swoje rozwiązania w dziedzinie wentylacji, ogrzewania i chłodzenia.

Serdecznie zapraszamy na stoisko M19 N12 w Hali 24, gdzie Lindab prezentuje kompletne rozwiązania dla wentylacji budynków. Wybierz się na wirtualny spacer przez system wentylacji i poznaj nasze podejście do tworzenia idealnego klimatu w pomieszczeniu.

Wśród zaprezentowanych nowych produktów wyróżnia się udoskonalona centrala wentylacyjna CompAir, typu plug&play, charakteryzująca się pionowymi połączeniami przewodów, przyjaznym użytkownikowi ekranem dotykowym oraz możliwością sterowania zdalnego za pomocą komputera lub telefonu komórkowego.

Na życzenie architektów i projektantów opracowaliśmy konwektor podłogowy "TK elegant" o szerokości jedynie 150 mm, mogący pochwalić się doskonałą wydajnością grzewczą, który może być dyskretnie zintegrowany z różnego rodzaju wnętrzami. Jest on dostępny w wersjach z konwekcją naturalną i wymuszoną, oraz w komplecie z szerokim zestawem kratek i akcesoriów.

Z przyjemnością przedstawiamy także nasze innowacje na polu rozwiązań dotyczących pomieszczenia czystego, takie jak dedykowane stropy laminarne oraz nowe obudowy filtrów z bezpiecznym systemem wymiany filtra typu BIBO.